Doğal gaz Tesisatı

doğal gaz tesisatı

Doğal gaz Tesisatı
Evsel ve küçük tüketimli ticari tesislerde, doğalgazın kullanımına yönelik olarak oluşturulacak tesisatların ;tasarımı, yapımı, kontrolü, işletmeye alınması ve işletmeye alınmasından sonra yapılabilecek ilave ve tadilatları kapsar. Doğalgaz Ve Isı Sistemleri; Servis kutusundan itibaren Isıtma (kombi,kazan, soba, radyant ısıtıcı v.s ), ticari tesis için doğalgaz tesisatı (fırın,ocak, kuzine , döner ocağı ,buhar tesisatı v.s) , mutfak ve ocaklar için doğalgaz tesisatını İGDAŞ teknik şartnamesine uygun olarak tasarımını,imalatını , projelendirilmesini en uygun fiyatlarla , estetikten ödün vermeden müşterilerinin hizmetine sunmaktadır.

KOLON TESİSATI :
İGDAŞ servis kutusundan itibaren binadaki tüm dairelere giden sayaç vanalarına kadar olan tesisattır.Kolon tesisatlarında bütün binanın doğalgaz tesisatını kesen Ana kesme vanası kullanılması zorunludur.Kolon tesisatlarında deprem vanası kullanılması zorunludur.Servis kutusunun olmaması ve uygun olması durumunda yan binalardan hat alınabilir. Doğalgaz Ve Isı Sistemleri uzman kadrosu ve yetkili kaynakçı ustalarıyla ; boru çapının belirlenmesi, güzergah seçimi ,kaynak ve montaj işçiliği ile müşterilerimize hizmet etmektedir.

İÇ TESİSAT :
Sayaçtan itibaren yakıcı cihazlara kadar olan tesisattır.Evsel tüketimde ocak , kombi,soba şofben e kadar olan tesisattır. Vidalı birleştirme ile montaj işlemleri yapılır. Doğalgaz Ve Isı Sistemleri uzman kadrosu, igdaş yetkili tesisatçı ustalarıyla doğal gaz tesisatının güzergahını, boru çaplarını, kullanılacak yakıcı cihazların yerini tespit edip montaj işlemlerini yapmaktadır.Proje işlemleri igdaş yetkili Doğal gaz Ve Isı Sistemleri tarafından çizilip online olarak igdaş tarafından onaylatılmaktadır. Onaylanan projeye göre doğal gaz tesisatı yetkili ustalarımızla yapılmaktadır. Doğal gaz Tesisatı tamamlanan projelerin randevuları Doğalgaz Ve Isı Sistemleri tarafından igdaştan talep edilmektedir.Randevu günü Doğalgaz Ve Isı Sistemlerinin yetkili makine mühendisleri ve igdaş tesisat kontrol mühendisleri ile birlikte doğal gaz tesisatının sızdırmazlık kontrolü ve projeye uygunluğu kontrol edilerek doğal gaz uygunluk belgesi verilir.

5/5 - (5 votes)
(Visited 10 times, 1 visits today)

Related posts

Leave a Comment