Bize ulaşın

Bize ulaşın
Soru , görüş, öneri ya da şikayetinizi paylaşmak isterseniz, “İletişim Formu”nu doldurarak bize ulaştırabilirsiniz. En kısa sürede değerlendirip size geri döneceğiz.
Öneri ve istekleriniz bizim için önemlidir!
Sitemizle ilgili talep, beklenti ve sorunlarınızı önemsiyor, size en iyi hizmeti verebilmek için bize ışık tutacağına inanıyoruz. Fark yaratabilmenin en önemli unsurunun site izleyicilerimize kaliteli hizmetler sunarak yüksek seviyede site memnuniyeti sağlamak olduğunun bilincindeyiz.

Etkili İletişim Becerileri;
– Kendini tanımak
– Kendini açmak ve kendini doğru ifade etmek
– Karşımızdakini etkin ve ilgili dinlemek
– Empati kurabilmek (kendimizi karşımızdaki kişinin yerine koyabilmek)
– Hoşgörülü ve önyargısız olmak,
– Eleştirilere karşı açık olmak,
– Beden dili, göz kontağı, hitap, ses düzeyi vb. kurabilmek

bize ulaşın
Bu bilinçle talep, beklenti ve sorunlarınızı karşılarken temel aldığımız değerlerimizi oluşturduk. Değerlerimiz Bizi anlatır.

İletişim Teknikleri Nelerdir?
İletişim türleri ni sözel ve sözel olmayan iletişimler olarak iki grupta incelemek doğru bir yaklaşım olarak karşımıza çıksa da iletişimin yalnızca sözel ifadelerden ya da beden dilinden ibaret olduğunu düşünmek iletişimde en büyük hatalardan biri.

İletişim teknikleri sözel iletişimlerin yanında sözel olmayan iletişimleri de kapsayan daha geniş perspektifte etkileşimi öncelleyen kavramları da karşılıyor. Bu nedenle iletişim de kullandığımız teknikler, yalnızca sözel ifadeleri değil duygu ve düşüncelerimizi en iyi aktarabileceğimiz dolayısıyla etkileşim kurabilmemizi kolaylaştıran doğru iletişim teknikleridir.

[forminator_form id=”308″]

www.ziza.net | www.tennar.com

(Visited 19 times, 1 visits today)